Geç

Sıkça Sorulan Sorular

hosting image

Sıkça Sorulan Sorular

GENEL SORULAR

2010'dan beri bu sektörde küçük çaplı hizmetler vermekteyiz. 2015 yılında kurumsallaşma yolunda adımlar attık ve işimizi büyüterek bu mutlu aileye sizler gibi değerli yeni müşterilerimizi katmak istedik.

Domain, SSL ve Lisans hizmetleri gibi tedarik edilen ürünler haricinde sözleşmenin aksine bir durum gerçekleştiği veya mağduriyetinize karar verildiği taktirde ödeme yapılacak miktar belirlenerek tarafınıza iade edilir.
Öncelikle bakiye eklemek için müşteri paneline giriş yapın.(https://www.kodzer.com.tr/clientarea.php) Bu panelden ID ve Şifrenizi giriniz. Yukarıda bulunan 'Ödeme İşlemleri' bölümünden 'Bakiye Ekleyin' bölümüne tıklayın. Ardından gelen bölüme ne kadar para yüklemek istediğiğnizi yazın ve 'Banka Havalesi' seçeneğini seçin. Önünüze gelen ekrandan ödeme seçeneğini 'Mobil Ödeme(%15)' olarak seçin ve 'Ödeme Yap' butonuna tıklayın. Gelecek ekradan bilgileri girin ve bize ticket olarak ödeme yaptığınızı bildirin.
Zaten yıllardır birçok kişiye sponsor olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Duyurularımızı ve forum konularını takip ederek sponsor dönemlerinde sizler de bu hizmetten faydalanabilirsiniz.
Havale-EFT hariç tüm ödeme yöntemlerinde otomasyon tarafından hizmetiniz anında aktive olur. Oyun ve ses sunucularında panel, tema, files vb. kurulumlar gerektiği için sunucu sayfalarındaki süreler içerisinde teslimat gerçekleşir.

Belirtilen banka hesap numaralarımıza Havale ile veya kredi kartı ve mobil ödeme sistemlerimizle ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Toplu alım indirimi alınacak ürüne göre değişiklik göstermekte olduğu için bizimle iletişime geçmeniz sizler için sağlıklı olacaktır.
Web sitemiz üzerinde bulunan tüm alanlarda sizlere hizmet vermekteyiz. Ekstra bir hizmete ihtiyacınız olduğunda iletişime geçmeniz durumunda elimizden geldiğince sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.
Web sitemiz üzerinde bulunan telefon numaramız üzerinden mesai saatleri içerisinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında Canlı Destek üzerinden veya Destek sistemimizden talep oluşturarak bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.
Yeni hosting alımları için 1 kez ücretsiz taşıma hakkınız bulunmaktadır. Bir destek talebi ile önceki hostinginizdeki dosyalarınızı Kodzer'e taşıttırabilirsiniz.

Sorunuz mu var?

BİZE ULAŞIN